Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Kalite Politikamız

- Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin aksamaması için ihtiyaç duydukları nakliye ve dağıtım hizmetini etkili ve güvenilir olarak sağlıyoruz.
- Dünyada geliştirilen lojistik ve teknolojik gelişimleri sürekli izleyerek müşterilerimize beklentilerini aşan çözümler tasarlamak için çalışıyoruz.
- Müşterilerimize en ekonomik fiyat, üstün kalite ve mevzuata uygun olacak şekilde zamanında ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
- Sunmuş olduğumuz hizmet türlerinde, zamanında ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi ve sonrasında, tam dokümantasyon hizmeti veriyoruz.
- Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenliyoruz. Eğitim seviyelerini ve bireysel gelişimlerini      arttırmak için kurslar ve seminerlere katılım sağlıyoruz. Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile takım ruhunu sürekli zinde tutuyoruz.
- Tedarikçilerimiz ile sürekli iş birliği halinde kalarak, onlarında gelişmelerini sağlamak, gelişmelerin sonuçlarını izlemek ve hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak için çalışıyoruz.
- Başta yönetim kurulumuz olmak üzere, tüm çalışanlarımızla birlikte, şirketimizin Kalite Politikasını uyguluyor ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmek için yoğun emek veriyoruz.